Sezóna 2016 - 2017 je u konce.

Vydáno: 17. 03. 2017 11:25
Vážení sportovní přátelé, příznivci ženského hokeje v Pardubicích, sezóna 2016-017 je za námi. Jaké je její bilancování ? Především je třeba poděkovat všem, kteří nám pomáhali, od dobrovolných funkcionářů po sponzory, bez  těchto bychom si nedovedli představit fungovíní našeho HC. Především chceme touto cestou poděkovat Magistrátu města Pardubic za podporu , Rozvojovému fondu a jejim zaměstnancům na ZS v Pardubicích za ochotu při sjednávání ledů a zápasů.  Nelze zapomenout na TJ Tesla Pardubnice, která je naší mateřskou základnou za podporu a trpělivost, kterou s námi má. Sasmostatnou kapitolou jsou naše hráčky. Vzhledem k tomu, že kromě hokeje, který v podstatě hrají pro svojí zábavu mají některé své rodiny a ostatní školní povinnosti, chci svím jmenem a jménem svích spolupracovníků poděkovat za obětavost a zaujetí s jakým k našemu HC přistupovaly. Chci zároveň poděkovat i rodičúm hráček za podporu našemu klubu. Pokud budeme hodnotit umístění v tabulce, te třeba říci, že naše mužstvo prochází omlazovací kůrou a čtvrté místo v Divizi A1 je odpovídajícím umístěním.  Ještě jednou děkuji všem, fanouškům, dobrovolným funkcionářum našeho HC, sponsotům, m.m.Pardubic, rozvojovému fondu a zvláštní poděkování naším   h r á č k á m.

Miroslav Klusoň