TJ HC Tesla

Oslabené Pardubice nestačily na Plzeň

Vydáno: 25. 10. 2010 09:16
Pardubice jeli do Plzně oslabené - bez Padevětové, Cimburkové a Řepkové - a tak hrály v dosti pozměněné sestavě. V brance nastoupila Verča Hladíková. V obraně pak dvojice Siantová - Pipková a Jacková - Palasčáková st. (Mrkosová).
Útoky: Čulíková - Jirsová - Vosyková, Jirková - Malinská - Čulíková (Topolská), Topolská - Pejzlová - Janoušková

Utkání začalo z pozice Pardubic dobře. V 11. minutě po nahrávce Jirkové se ocitla Malinská osamocená mezi kruhy a pardubická střídačka se mohla radovat. Na začátku 17. minuty se střídačka radovala podruhé, když Čulíková vybojovala puk a Malinská opět překonala mladičkou gólmanku Šimůnkovou. Do konce třetiny měli zejména Pardubice ještě nějaké šance, ale ty zůstaly neproměněny.

Zbytek utkání byl hodně ovlivněný verdikty rozhodčích, když zaduněl mantinel, vylučovalo se a ani se moc neřešilo, jestli se jednala o faul, nebo pád hráčky. Hokej je tvrdá hra a občas se může nějaké zranění stát, ale není moc pochopitelné, když hráčka, která zůstane ležet na ledě jak mrtvá nastoupí v dalších střídáních jako by nic.... 
Oslabení stály Pardubice dost sil a po vyloučení Jackové na 5min + do konce zápasu se opět muselo improvizovat se sestavou. Plzeň se ve druhé třetině střelecky prosadila hned 4x (Vanišová, Pecinová a pak 2x Vonková), zatímco Pardubice vyjma pár šancí nic nepředvedly.

Před 3. třetinou se opět měnila sestava - do obrany se přesnula Malinská k Pipkové a Čulíková k Siantové. A Pardubice stáhly hru na dva útoky. Plzeň přidala ještě jednu branku - podruhé se dnes prosadila Vanišová. A skóre 5:2 se už neměnilo. V zápase byla ještě vyloučena Vosyková na 5+do konce. 
Autor: Malinda

Události

28. 08. 2015 - 13:30

e-mail informace o trenincích - viz články