TJ HC Tesla

I napodruhé odváží Litvínov z Pardubic 3 body

Vydáno: 02. 12. 2010 23:21
Dvakrát za sebou doma s Litvínovem hrály Pardubice a podvakrát neuspěly. Před týdnem oslabený kádr utrpěl porážku 3:8 a nyní 1. zapas skupiny D už v plné síle také neuspěl - 0:3.
První třetina byla bez gólů, ač měli hráčky Benziny mírnou převahu, Hladíková byla nepřekonatelná. Jenže v 2. třetině už se ujala dorážka po zmatku před Pardubickou brankou a nejnebezpečnější hráčka Litvínova Chmelová otevřela skóre. Brzy na to se prosadila Ajchlerová a Pardubice prohrávali o 2 branky. Přesto utkání rozhodně nevzdali. Do poslední třetiny nastoupili s bojovnou náladou a ostřelovali Tydlitátovou. Poměr střel 18:3 v poslední třetině nic ale nezměnil na skóre ve prospěl Pardubic. Naopak tečku za utkáním napsala Šrámková, když skórovala při pardubické power-play.
Za týden čeká Pardubice méně známý soupeř - Karviná, se kterou se v ligovém utkání hráčky tesly už pár let nepotkali. Navíc Karviná (stejně jako Slavia) nezasáhla do bojů v základních skupinách a vhledem k odložení jejího utkání s Berounem v 1.kole nadstavby tak sehraje teprv své 2. utkání s Pardubicemi. Sobotní utkání Pardubice x Slavia bylo odloženo na příští víkend.
Autor: Malinda

Události

28. 08. 2015 - 13:30

e-mail informace o trenincích - viz články