Odešel nestor pardubického hokeje pan Evžen Musil

Vydáno: 15. 11. 2010 19:40
Vážení sportovní přátelé, vážení příznivci pardubického néjen ženského ledního  hokeje, je mou  povinností oznámit smutnou zprávu, že  dne 12. 11. 2010 v dopoledních hodinách  zemřel po těžké nemoci pan Evžen Musil.
Pan Musil byl sportovcem tělem i duší ale sport číslo jedna se pro něho  stal lední hokej, kde  jako aktivní hráč působil v klubech na pardubicku. Po ukončení aktivní činnosti začal působit jako trenér na  úseku mládeže, kde své bohaté zkušenosti  předával začínajícím mladým hokejistům. Jeho "rukama" prošla néjedna pozdější hokejová legenda. Byl jedním ze zakládajících členů ženského ledního hokeje na pardubicku, konkrétně TJ Tesla Eko Pardubice kde řadu let působil jako trenér. Od roku 2007 v tomto oddíle vykonával funkci trenéra mládeže. HC TJ Tesla Pardubice v něm  ztrácí poctivého, spolehlivého člověka a odbornou personu.
Čest jebo památce !
Předseda HC TJ Tesla Pardubice